Sport

Liverpooli shqyrton mundësinë e largimit të Shaqirit

Foto: Getty Images
 

Mesfushori kosovar, Xherdan Shaqiri mund të largohet gjatë kësaj vere nga skuadra e Liverpoolit, kanë njoftuar të premten mediumet në Angli.

Siç raportojnë mediat angleze, Shaqiri nuk ka lënë përshtypje pozitive, duke shënuar vetëm gjashtë gola dhe pesë asistime në 30 paraqitje, transmeton KTV.