Pellegrini refuzon t’i bashkohet Barçës Foto: Reuters

Pellegrini refuzon t’i bashkohet Barçës

14 May 2019 20:42

Manuel Pellegrini nuk e ka ndërmend të largohet nga West Hami, pavarësisht se emri i tij po lidhet me një rikthim në Spanjë.

Sipas mediave spanjolle për ish-trajnerin e Manchester Cityt, interesim ka shprehur Barcelona dhe Sevilla, transmeton KTV.

Por, thuhet se trajneri kilian, ka vendosur të mbetet te “Çekanët” edhe në sezonin e ri.

Pellegrini ka kontratë me anglezët deri në vitin 2021.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme