Sport

Barcelona dhe Atletico Madrid synojnë Di Marian

 

Sulmuesi anësor argjentinas i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria është duke u kërkuar nga Barcelona dhe Atletico Madridi, bën të ditur "Don Balon" të hënën.

Argjentinasi po mendon të rikthehet në La Liga dhe Barcelona po vlerësohet si destinacioni i ardhshëm, ndonëse për të po insiston edhe Atletico, transmeton Koha Ditore.