Goli i Zenelit nuk e shpëton Reimsin nga humbja

Goli i Zenelit nuk e shpëton Reimsin nga humbja

11 May 2019 22:51

Reimsit nuk i ka mjaftuar goli i Arbër Zenelit dhe Doumbias që të marrë pikë në udhëtim te Caeni.

Vendasit shënuan fitore prej 3 me 2, për të arkëtuar pikët e plota, transmeton Koha.net.

Në këtë takim gol shënoi edhe përfaqësuesi i Kosovës, Arbër Zeneli në minutën e 82 nga penaltia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme