Sport

Beckham synon të marrë në klubin e tij, Ronalon e Messin sëbashku

Beckham synon të marrë në klubin e tij, Ronalon e Messin sëbashku

Legjenda e futbollit, David Beckham, është bërë pronari i klubit amerikan Inter Miami.

Skuadra e tij garon momentalisht në ligën e ulëta të futbollit amerikan, por synon që të arrijë majat e këtij futbolli. Anglezi së bashku me aksionerët e tjerë po ndërtojnë dhe stadiumin e duhur për klubin.