Sport

Enis Bardhi i treti prej më të mirëve në Evropë për gjuajtjet e lira

Enis Bardhi i treti prej më të mirëve në Evropë për gjuajtjet e lira

Enis Bardhi zë vend në mesin e yjeve botëror sa i përket ekzekutimit të gjuajtjeve të lira.

Sipas një analize nga Squawka futbollisti shqiptar i Levantes, Bardhi renditet i treti si më i miri, vetëm pas Leo Messit dhe Neymarit, transmeton Koha.net.