Sport

Nesër luhen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale

 

Ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohen të mërkurën.

Këto ndeshje do të zhvillohen prej orës 16:00, kurse do të takohen Feronikeli - Ballkani dhe Trepça '89 - Vëllaznimi.