Sport

Watford dhe West Ham interesohen për lojtarin e Juventusit

Watford dhe West Ham interesohen për lojtarin e Juventusit

Watfordi dhe West Ham Unitedi janë duke u interesuar për shërbimet e sulmuesit anësor të Juventusit, Juan Cuadrado, raporton "The Sun" të dielën.

Kolumbiani 30-vjeçar nuk po ka minutazhë të mjaftueshme te Juventusi dhe raportohet se skuadra torineze po mendon të shes atë në verë.