Watford dhe West Ham interesohen për lojtarin e Juventusit

Watford dhe West Ham interesohen për lojtarin e Juventusit

28 April 2019 14:31

Watfordi dhe West Ham Unitedi janë duke u interesuar për shërbimet e sulmuesit anësor të Juventusit, Juan Cuadrado, raporton "The Sun" të dielën.

Kolumbiani 30-vjeçar nuk po ka minutazhë të mjaftueshme te Juventusi dhe raportohet se skuadra torineze po mendon të shes atë në verë.

Dy skuadrat e Premier Leagues kanë shfaqur interesim për Cuadradon. Vet Cuadrado është i interesuar të kthehet në Premier League, pasi më herët gjatë karrierës ka luajtur për Chelsean.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme