Sport

Salahu nuk largohet

Foto: Reuters
 

E ardhmja e Mohamed Salahut, pritet të jetë te Liverpooli.

Pas spekulimeve se egjiptiani ka pasur një konflikt me trajnerin Jurgen Klopp, dhe do të largohet, ka reaguar edhe menaxheri i lojtarit Ramy Issa, transmeton KTV.