Formacionet zyrtare: City – Tottenham

Formacionet zyrtare: City – Tottenham

17 April 2019 19:53

Manchester City synon që ta përmbysë rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Tottenhamit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Tottenhami kishte fituar ndeshjen e parë me rezultat prej 1 me 0, dhe synon që ta ruajë këtë epërsi për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton Koha.net.

Formacionet zyrtare janë këto:

City:

Image

Tottenham: 

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme