Rashica fitoi Kupën e Holandës, Xhaka kampion në Zvicër

Rashica fitoi Kupën e Holandës, Xhaka kampion në Zvicër

01 May 2017 19:54

5 gola dhe 4 asistime u shënuan nga futbollistët shqiptarë në fundjavën që sapo e lamë pas.

Enis Bardhi, Armando Sadiku dhe Sokol Çikalleshi ishin sërish protagonist me ekipet e tyre

Për më shumë detaje, shihni videon në vazhdim:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme