Shtyhet ndeshja Rahoveci - Ponte Prizreni

Shtyhet ndeshja Rahoveci - Ponte Prizreni

16 April 2019 21:11

Ndeshja çerekfinale e play-offit në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Rahovecit dhe Ponte Prizrenit është ndërprerë në çerekun e dytë për shkak të problemit me njërin nga konstruksionet e koshit, bën të ditur FBK-ja, transmeton Koha.net.

Ndeshja do të vazhdojë nesër në ora 19:00.

Rezultati ishte 28-33, dhe ajo do të rinisë nesër në kohën dhe rezultatin e mbetur.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme