Juve, pas dyshes së Benficas

Juve, pas dyshes së Benficas

15 April 2019 15:56

“Zonja e Vjetër” kërkon ndihmën e menaxherit të Ronaldos

Juventus po synon transferimin e dyshes portugeze, Ruben Dias dhe Joao Fleix.

Sipas medieve italiane, drejtuesit e klubit “bardhezi” do t’i shfrytëzojnë raportet e mira me menaxherin e Cristiano Ronaldos, Mendes, për t’i transferuar dyshen portugeze, transmeton Koha Ditore.

“Zonja e Vjetër”, po planifikon shitjen e Paulo Dybalas, dhe me paratë e lojtarit të përforcohet gjatë verës.

Për sensacionin Felix, interesim kanë shprehur edhe skuadra të njohura evropiane.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme