Sport

Juve, pas dyshes së Benficas

Juve, pas dyshes së Benficas
 

“Zonja e Vjetër” kërkon ndihmën e menaxherit të Ronaldos

Juventus po synon transferimin e dyshes portugeze, Ruben Dias dhe Joao Fleix.