Sport

Interi kërkon Xhakën

Interi kërkon Xhakën
 

Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në mediet italiane, që raportojnë se Interi po kërkon mesfushorin shqiptar Granit Xhaka.

Zikaltërit janë në kërkim të forcimit të repartit të mesfushës dhe me shumë gjasa sulmit nëse Perishiq dhe Ikardi largohen.