Sport

Berisha do të kthehet në Australi

Berisha do të kthehet në Australi
 

Sulmuesi kosovar Besart Berisha nuk po ia del të depërtojë në futbollin e Japonisë dhe me shumë mundësi do të kthehet në Australi.

Kështu ka raportuar të hënën sajti i njohur "goal.com". Berisha tashmë zyrtarisht është shtetas i Australisë dhe ky fakt hap rrugën për kthim të tij në Australi.