Sport

Roma e Fiorentina ndajnë pikët

Roma e Fiorentina ndajnë pikët
 

Nuk ka pasur fitues në derbin e javës së 30-të në Serie A ndërmjet Romës dhe Fiorentinës.

Të dyja skuadrat shënuan nga dy gola, transmeton Koha.net.