Kryeziu kthehet në stërvitje, Kololli jo

Kryeziu kthehet në stërvitje, Kololli jo

23 March 2019 16:45

Mesfushori Hekuran Kryeziu i është bashkuar futbollistëve të Përfaqësueses së Kosovës në futboll në stërvitjen që është duke u zhvilluar në “Fadil Vokrri”.

Megjithatë, në stërvitje po mungon Benjamin Kololli për shkak të lëndimit, raporton KTV.

Stërvitja është e hapur për tifozë, dhe në tribuna tashmë gjinden disa prej tyre.

Kosova e nis ndaj Bullgarisë aventurën në kualifikimet për Evropian.

  • Foto: Koha
  • Foto: Koha

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme