Sport

Granit Xhaka gjithnjë e më larg Arsenalit

Granit Xhaka gjithnjë e më larg Arsenalit
 

Mesfushori shqiptar me nënshtetësi zvicerane, Granit Xhaka, ka lënë të kuptohet se mund të largohet nga Arsenali dhe të bëjë karrierë te ndonjë skuadër tjetër.

Këtë e ka pranuar vetë mesfushori shqiptar në një deklarim të bërë së fundi.