Sport

Rashica vazhdon formën e lartë, realizon edhe ndaj Leverkusenit

Rashica vazhdon formën e lartë, realizon edhe ndaj Leverkusenit

Milot Rashica ka shënuar edhe sot ndaj Bayern Leverkusenit. Një kundërsulm vrasës i skuadrës mike dhe një pasim perfekt i Kruses e nxori të vetëm përballë portierit sulmuesin e Kosovës, i cili me gjakftohtësi të madhe e dërgoi në rrjetë.