Sport

Shqipëria e Kosova në “sulm” për qendërmbrojtësin e Salzburgut

Shqipëria e Kosova në “sulm” për qendërmbrojtësin e Salzburgut

Shqipëria dhe Kosova janë në garë të ashpër për qendërmbrojtësin e Red Bull Salzburgut në Austri, Albert Vallçi.

23-vjeçari, në një intervistë për portalin austriake “LAOLA1”, ka konfirmuar interesimin nga të dyja kombëtaret, transmeton koha.net.