Sport

Challandes të enjten publikon listën për ndeshjet me Danimarkën e Bullgarinë, pritet të mungojë Berisha

 

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes të enjten do ta bëjë publike listën e lojtarëve për dy ndeshjet, atë kundër Danimarkës dhe Bullgarisë.

Kështu ka njoftuar të martën për “Sportin në KTV” menaxheri i kombëtares së Kosovës, Bajram Shala.