Formacionet zyrtare: Liverpool – Bayern Foto: Reuters

Formacionet zyrtare: Liverpool – Bayern

19 February 2019 19:52

Janë publikuar formacionet zyrtare ndërmjet Liverpoolit dhe Bayernit që luhet sonte nga ora 21:00 në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Shaqiri përballet me ish-skuadrën e tij, megjithatë nuk është titullar për këtë ndeshje, transmeton Koha.net.

Formacionet janë këto:

Liverpool:

Image

Bayern: 

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme