Bashkimi me lehtësi mposht Lipjanin

Bashkimi me lehtësi mposht Lipjanin

15 February 2019 21:49

Ekipi i Bashkimit ka mposhtur Lipjanin me rezultat të thellë 102:77.

Më i dalluari te Bashkimi ishte Steven Haney me 24 pikë, 7 kërcime dhe 5 asistime.

Te Lipjani më i dalluari ishte Musab Shala me 21 pikë, 7 kërcime dhe katër asistime.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme