Juventusi shmanget edhe më shumë në krye të tabelës Foto: Reuters

Juventusi shmanget edhe më shumë në krye të tabelës

10 February 2019 19:55

Juventusi ka mposhtur 0 me 3 Sassuolon në xhiron e 23-të të Serisë A për t’u shmangur edhe më shumë nga Napoli në krye të tabelës.

Sami Khedira, Cristiano Ronaldo dhe Emre Can realizuan tre golat për fitoren e ekipit të Massimiliano Allegrit.

Në tabelë, Juve prin me 63 pikë, 11 më shumë se Napoli që e ndjek.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme