Messi në dyshim për ndeshjen ndaj Bilbaos

Messi në dyshim për ndeshjen ndaj Bilbaos

08 February 2019 19:11

Lionel Messi është në dyshim për ndeshjen e së dielës ndaj Athletic Bilbaos në La Liga.

Messi pësoi një lëndim në kofshë gjatë barazimit 2 me 2 me Valencian dhe luajti si zëvendësues në barazimin 1 me 1 ndaj Real Madridit në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit.

Sipas gazetës “Marca”, Messi ka munguar në stërvitje me grupin të premten dhe ka punuar i vetëm në palestër, duke e vënë në dyshim përfshirjen për ndeshjen ndaj Bilbaos.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme