Sport

Zbulohen detajet se si ndodhi tragjedia e Emiliano Sala

Foto: Reuters
 

Janë publikuar detajet e reja në lidhje me zhdukjen e avionit me të cilin po udhëtonte sulmuesi argjentinas Emiliano Sala.

Të dielën e 3 shkurtit ekipi kërkimor arriti të gjente rrënojat e avionit në fundin e Kanalit të La Manshit, teksa në bord ishin vetëm futbollisti dhe piloti.