Arsenali i gatshëm të dëgjojë ofertat për Mustafin

Arsenali i gatshëm të dëgjojë ofertat për Mustafin

06 February 2019 09:54

Duket se i ka ardhur fundi durimit të Arsenalit me mbrojtësin shqiptar Shkodran Mustafi.

Trajneri Unai Emery nuk është i kënaqur me Mustafin, dhe sipas The Telegraph klubi londinez është i gatshëm të dëgjojë ofertat për të, transmeton Koha.net.

Mustafi është pjesë e Arsenalit që nga viti 2016 kur ishte transferuar nga Valencia për 35 milionë funta.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme