Sport

Berisha flet për mundësinë e rikthimit në Kosovë

 

Dardan Berisha ka filluar të ambientohet në kampionatin italian Serie A, te skuadra e tij JuveCaserta.

Ish-basketbollisti i Pejës dhe Sigal Prishtinës, në ndeshjet e fundit ka qenë një ndër lojtarët më të mirë në parket për ekipin e tij.