Sport

Simeone dhe Southgate favoritë për të drejtuar Unitedin

Manchester United është në kërkim të një trajneri të ri.

Sipas “Daily Mirror”, drejtuesit e klubit anglez, janë duke e monitoruar situatën e Diego Simeones, tek Atletico Madridi, transmeton KTV.