Sport

Cuadrado mungon dy muaj

Mesfushori i krahut Juan Cuadrado është operuar pas problemit në gjurin e majtë të cilin e lëndoi në ndeshjen e fundit në Champions League, ndaj Young Boysit.

Juventus ka njoftuar se operacioni i kolumbianit ka shkuar me sukses dhe lojtari pritet ta fillojë procesin e rehabilitimit dhe rikuperimit të plotë, transmeton KTV.