Sport

Tottenhami fiton ndeshjen spektakolare ndaj Evertonit

Tottenhami fiton ndeshjen spektakolare ndaj Evertonit

Një ndeshje spektakolare është zhvilluar sonte në Goodison Park ndërmjet Evertonit dhe Tottenhamit, me këtë të fundit që arkëtoi pikët e plota.

Tetë gola u shënuan në këtë përballje, me Tottenhamin që fitoi me rezultat prej 2 me 6, transmeton Koha.net.