Sport

Moment i jashtëzakonshëm në Anfield, një fans ia shpjegon të verbërit golin e Salahut

Moment i jashtëzakonshëm në Anfield, një fans ia shpjegon të verbërit golin e Salahut
 

Ndeshja e mbrëmshme ndërmjet Liverpoolit dhe Napolit në Anfield Road ka prodhuar një moment jo të zakonshëm, pasi në tribuna ishte edhe një person i verbër.

Ishte Mohamed Salah ai që shënoi golin e fitores në këtë përballje që i siguroi kualifikimin Liverpoolit në 1/16 e finales në Ligën e Kampionëve, transmeton Koha.net.