1 perditesime
20:54

Prishtina humb në ndeshjen e parë të fazës së dytë në FIBA Europe Cup

Prishtina është mposhtur nga Oliver Wurzburgu në ndeshjen e parë të fazës së dytë në FIBA Europe Cup.

Gjermanët fituan 95:77 në një duel që në tri raundet e para ishte i barabartë. Në të fundit vendasit triumfuan me 11 pikë epërsi për të shënuar fitoren e parë në Grupin I.

Pos këtyre dy skuadrave, në Grupin I janë edhe Szolnoki Olaj e Pinar Karshiyaka.

19:01

Live: Oliver Wurzburg – Prishtina në FIBA Europe Cup

Ka nisur takimi i parë i fazës së dytë të FIBA Europe Cup, mes Oliver Wurzburgut dhe Prishtinës.

Kjo është përballja e parë në kuadër të Grupit I të fazës së 16 më të mirëve.

Pos këtyre dy skuadrave, në Grupin I janë edhe Szolnoki Olaj e Pinar Karshiyaka.

Poshtë mund ta ndiqni direkt ndeshjen: