Sport

Lëndohet edhe një qendërmbrojtës i Liverpoolit, mungon deri në gjashtë javë

Lëndohet edhe një qendërmbrojtës i Liverpoolit, mungon deri në gjashtë javë
Foto: Ilustrim
 

Pas Joe Gomezit skuadra e Liverpoolit do të jetë edhe pa Joel Matipin në gjashtë javët e ardhshme.

Përmes faqes zyrtare klubi anglez ka konfirmuar se Matipi në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Napolit ka lënduar klavikulën, dhe duhet t’i nënshtrohet operacionit, transmeton Koha.net.