Sport

Rashica titullar në fitoren e Werderit ndaj Dusseldorfit

Rashica titullar në fitoren e Werderit ndaj Dusseldorfit

Werder Bremeni ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Dusseldorfit, 3 me 1.

Pjesë e kësaj fitore ishte Milot Rashica që ishte titullar, dhe luajti për 76 minuta kur u ndërrua nga Sargenti, transmeton Koha.net.