Fury këndon në konferencën për media pas barazimit me Wilderin

Fury këndon në konferencën për media pas barazimit me Wilderin

02 December 2018 10:45

Pavarësisht se nuk arriti të dalë fitues dhe të marrë titullin e botës në kategorinë e peshave të rënda në WBC, boksieri Tyson Fury ka vazhduar me paraqitjet e tij të veçanta.

Fury u ndal baras me kampionin Deontay Wilder në një meç që po cilësohet kontrovers për vendimin nga gjyqtarët. Fury u rrëzua dy herë nga Wilderi, por dominoi gjatë gjithë meçit.

Meçi Wilder – Fury mbyllet pa fitues

Pas meçit në konferencën për media, Fury vazhdoi me spektaklin. Ai nisi të këndojë para gazetarëve këngën e njohur amerikane “American Pie”.


 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme