Sport

Feronikeli mposht me lehtësi Flamurtarin

Feronikeli mposht me lehtësi Flamurtarin

Feronikeli ka mposhtur Flamurtarin me rezultat 2 me 0 për të kthyer kreun e Superligës.

Ylli Hoxha dhe Kastriot Rexha realizuan golat e klubit nga Drenica dhe tani pret një rezultat negativ nga derbi Prishtina – Drita që ta mbyll sezonin vjeshtor në krye të ligës.