Sport

Kryeziu me supergola shpëton Zurichun nga humbja

Hekuran Kryeziu me dy supergola dhe Benjamin Kololli me golin nga penaltia, kanë shpëtuar Zurichun nga humbja prej Xamaxit.

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës realizoi dy gola të bukur nga distanca, para se Kololli të barazonte rezultatin në 3 me 3.