Sport

Guardiola thotë se nuk e ka kërkuar asnjëherë transferimin e Messit

Guardiola thotë se nuk e ka kërkuar asnjëherë transferimin e Messit
 

Lionel Messi asnjëherë nuk ka qenë një nga lojtarët që trajneri Pep Guardiola iu ka kërkuar klubeve që ta transferojnë.

Që prej largimit nga Barcelona Guardiola kishte marrë drejtimin e Bayern Munichut, dhe tani e udhëheq Manchester Cityn, transmeton Koha.net.