Sport

Feronikeli, Prishtina dhe Drita kërkojnë vazhdimësi në ligë

Feronikeli, Prishtina dhe Drita kërkojnë vazhdimësi në ligë
Foto: Ilustrim
 

Nuk ka derbi të mëdhenj në xhiron e 14-të të IPKO Superligës në futboll, në këtë fundjavë.

Lideri, Feronikeli do të jetë mysafir i Ballkanit në Suharekë, në përballjen që do të zhvillohet nga ora 13:30.