Sport

Messi është idhulli i Neymarit

Messi është idhulli i Neymarit

Neymar dhe Messi kanë kaluar disa vite të arta te Barcelona duke fituar të gjithë trofetë e mundshëm.

Ndonëse braziliani tani është pjesë e Paris Saint-Germain, vazhdon të ketë miqësi me yllin e Barçës të cilin e konsideron si një idhull.