Xhaka: E dhimbshme të mos fitosh

Xhaka: E dhimbshme të mos fitosh

28 October 2018 18:00

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka sot ka shënuar një ndër golat më të bukur të këtij sezoni në Premier Ligë ndaj Crystal Palacet, megjithatë ishte i pamjaftueshëm për të arkëtuar pikët e plota.

Pas 11 ndeshjeve radhazi duke fituar Arsenali u ndal sot në barazimin 2 me 2 në udhëtim te Crystali, transmeton Koha.net. E këtë barazim duket se nuk e ka përjetuar mirë Xhaka.

“Ishte një përfundim i vështirë, dhe të dhemb kur nuk fiton. Do të punojmë që të jemi gati për ndeshjen e radhës. Faleminderit për mbështetjen e sotme ‘Topçinj’”, ka shkruar Xhaka në Instagram.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme