Gjigantët evropianë në garë për Cengiz Underin Foto: Reuters

Gjigantët evropianë në garë për Cengiz Underin

26 October 2018 17:54

Cengiz Under është duke kaluar në një formë të jashtëzakonshme me Romën, dhe për këtë ka zgjuar interesimin e top skuadrave në Evropë.

Corriere dello Sport raporton se Barcelona dhe Bayerni kanë shprehur interesim për shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Dhe tani kësaj gare i janë shtuar edhe Arsenali e Manchester City.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme