Sport

Jamesi siguron fitoren e parë me Lakersat

Jamesi siguron fitoren e parë me Lakersat
Foto: Reuters
 

LeBron James ka siguruar fitoren e parë si basketbollist i LA Lakers në NBA, duke mposhtur Phoenix Sunsin me rezultat 131-113 .

“Mbreti” James në këtë takim realizoi 19 pikë, 10 asistime dhe pati 7 kërcime.