Sport

Alba: Asnjë lojtar i Barçës nuk mund ta zëvendësojë Messin

Alba: Asnjë lojtar i Barçës nuk mund ta zëvendësojë Messin

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se Lionel Messi është i pazëvendësueshëm në ekipin e tij.

Messi ka realizuar 12 gola dhe pesë asistime në të gjitha garat dhe pritet të mungojë në tri javët e ardhshme pasi ka thyer krahun.