Sport

Handanoviq: Derbi i Milanit është special

Handanoviq: Derbi i Milanit është special

Portieri i Interit, Samir Handanoviq ka thënë se derbi i Milanit është special, dhe jo si ndeshjet e tjera.

Interi e pret sonte Milanin në shtëpi për të luajtur derbin e kësaj jave në Serie A, transmeton Koha.net. Takim ky që nis në ora 20:30.