SOT

Çka thotë horoskopi për liderët kosovarë?

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Kryeministri Albin Kurti, presidentja Vjosa Osmani dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, janë fytyrat publike të cilat janë komentuar për veprimet e tyre bazuar në shenjën e horoskopit të cilës i takojnë, në kuadër të rubrikës “Horoskopi me Erletën” në emisionin e mëngjesit SOT në KTV.

I lindur më 24 mars të vitit 1975, kryeministri Albin Kurti, i takon shenjës së Dashit. Si video shpjeguese është marrë ajo e vitit 2017. Detaj i nxjerrë nga kjo video është personaliteti konfrontues i tij.