SOT

Kamioneta e kosovarëve me hamburgerët më të kërkuar në Vjenë

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Memli Salihu e Besnik Sylejmani janë dy kosovarë që shërbejnë hamburgerë në rrugët e Vjenës dhe me shijen unike të këtij ushqimi janë ndër më të njohurit atje.

Ata shkuan në Vjenë si studentë, por tash e 3 vjet janë ndër më të njohurit për shijen unike të hamburgerëve që përgatiten nga ta.