SOT

Boksieri kosovar që e fitoi titullin kampion në Holandë

 

Entuziaste e me plot energji ishin paraqitjet e tij në ring.

Është ky boksieri Sahit Kadriaj, i cili e nisi dhe e zhvilloi karrierën në Holandë.