Showbiz

PINT-at publikojnë “Perlën”

Mc Kresha, Lyrical Son dhe OG Merks kanë publikuar këngën më të re me klip, të titulluar.

Kënga e titulluar Perla është pjesë e albumi të dyshes së PINT-it, "1618".

Teksti është i shkruar nga këngëtarët, Kreshnik Fazliu, Festim Arifi dhe Bledar Gashjani.

Brenda pak minutave, klipi i ka arritur mbi 6.500 shikime në Youtube.

Albumi i plotë është publikuar në platformën Spotify.